banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 1 miesiąc 1 dzień temu

Oferujemy szeroki wachlarz różnych opakowań, takich jak; kartony, torby papierowe, foliowe i materiałowe, i foliopaki. Nasze opakowania są idealnym nośnikiem grafiki reklamowej. Wystarczy przesłać nam dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, aby utworzyć unikalne opakowanie. Opakowanie z własną grafiką to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to także podstawa budowania wizerunku i zaufania do Twojej firmy.


Należy pamiętać o gadżetach ważnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli wszędzie tam, gdzie należy zadbać o właściwe pakowanie produktów gotowych do wysyłki. U nas znajdziecie taśmy pakowe samoprzylepne, z nadrukowanymi informacjami (np. Ostrożnie szkło), oraz z możliwością wydrukowania swoich wzorów. Oferujemy wszystkie gadżety ważne do procesu pakowania i wysyłek: opakowania, taśmy pakowe, etykiety samoprzylepne, rolki termiczne oraz inne towary eksploatacyjne.


Jako wytwórca folii samoprzylepnych oferujemy szeroki wybór etykiet papierowych w arkuszach, w różnych rozmiarach i objętościach. Sprzedawane u nas etykiety możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni kartonów. Ważne jest dla nas, żeby każdy kontrahent został profesjonalnie i szybko. Stawiamy na jakość naszych produktów, zwłaszcza w przypadku etykiet znamionowych, bo rozumiemy wymagania  klientów.


Opakowania to przede wszystkim próba zabezpieczenia produktów do wysyłki, a w przypadku sklepów - torby plastikowe. Spersonalizowane opakowania mogą sprawić, że Twoja firma zyska na promocji i będą przyczyną dla postrzegania jako bardziej interesującej. Opakowanie z graficznym nadrukiem i taśma pakowa przykuwająca wzrok interesującym wzorem lub ciekawym hasłem spowoduje, że nasza firma zostanie lepiej zapamiętana. W dzisiejszych czasach i sporej konkurencji, zazwyczaj obsługa klienta na wysokim poziomie, dbanie o łatwe zakupy oraz fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie nasza firma będzie wyróżniona na tle tysiąca podobnych sklepów.


Bardzo staramy się dostosować nasz asortyment do Twoich potrzeb. Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez chat. Każda sugestia odnośnie branży kartonów i etykiet samoprzylepnych ułatwiają nam nieustannie ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze