banner seokod.pl

Łódzka drukarnia Pixel of Art

Dodano: 4 lata 3 miesiące temu
Godna polecenia drukarnia z województwa łódzkiego - Pixel of Art korzystająca z nowoczesnego sprzętu drukarskiego, zaprasza do zapoznania się z ofertą. Drukarnia posiada szeroki park maszynowy, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość druku na różnych powierzchniach i produktach.

W drukarni Pixel of art można wykonać zarówno druki na gadżetach, druki na koszulkach i innych ubraniach, druki na kubkach i torbach oraz przypinkach. To doskonała oferta dla firm, które mogą nadrukować swoje logo na gadżetach, a także dla indywidualnych klientów, którzy chcą pozyskać produkt z własnym pomysłem.

Łódzka drukarnia Pixel of art posiada także swój sklep, w którym to klienci mogą internetowo dokonać zakupów przedmiotów i ubrań z nadrukami stworzonymi przez drukarnię.

Pixel of art szczególnie specjalizuje się w drukach UV Led na różnego rodzaju gadżetach, sublimacji, drukach DTG na ubraniach oraz różnego rodzaju tkaninach oraz drukach solwentowych/ lateksowych. Druki wyglądają efektownie, są bardzo odporne i wytrzymałe, nie ścierają się po krótkim czasie od użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Podobne wpisy

Komentarze

Łódzka drukarnia Pixel of Art
Adres strony:
Wyświetleń:
675
Wizyt:
301
Kliknięć:
1
CTR:
0.33%