O mnie

Pojawienie tego bloga zbiegło się ze sporymi zmianami w moim życiu – studia potem pierwsza posada i nowe znajomości. Chciałem, aby był odskocznią od codzienności i wyrażać siebie oraz prywatne poglądy na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – aktualnie blog działa pełną parą, a natomiast Ty możesz poznawać mnie od wielu stron.
Co znajduje się na blogu?
Wpisy dotyczą zróżnicowanych dziedzin – studiów, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Jednym słowem – jest w nich wszystko to, co mnie bawi, pasjonuje i co daje mi satysfakcję w życiu. Dzięki temu masz pewność tego, że to z czym zapoznasz się na niniejszym blogu jest wynikiem pasji i wiedzy.
Mój blog jest w dodatku sposobem na porozumiewanie się z osobami go odwiedzającymi – zawsze odpowiadam na każde spostrzeżenia komentujących i biorę udział w dyskusjach, które odbywają się pod wszystkimi artykułami. Pragnę w ten sposób budować grupę osób która jest już w tym momencie niesłychanie duża.Zachęcam do lektury!
Liczę na to, że spędzisz na tym blogu przyjemne chwile!